AS Finanse Joanna Jastrzębska

Zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie: 731 131 071

Na zakup mieszkania/domu na rynku wtórnym

Chcesz rozpocząć zupełnie nowy rozdział w swoim życiu i przeprowadzić się do własnego, wymarzonego mieszkania? W obecnych czasach uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej na zakup mieszkania może być utrudniony. Dodatkowo niewłaściwie podjęte kroki i zobowiązania mogą negatywnie rzutować na Twoją zdolność kredytową czy późniejszą spłatę. Wybór nieodpowiedniego kredytu może sporo kosztować. Dlatego też tak ważna jest pomoc odpowiedniego eksperta kredytowego, który pomoże Ci podjąć właściwe decyzje i je zrealizować wszystkie swoje założenia.

Na zakup mieszkania

Profesjonalne wsparcie na każdym etapie

Aby uzyskać kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, konieczne jest posiadanie zdolności kredytowej i wkładu własnego. Banki jak każde instytucje finansowe dokładnie weryfikują sytuacje potencjalnych kredytobiorców przed podjęciem właściwej decyzji kredytowej. Przed podjęciem jakichkolwiek działań dokładnie sprawdzimy zdolność kredytową klienta. Po właściwej weryfikacji i na podstawie uzyskanych rezultatów przeprowadzimy analizę dostępnych ofert. Wybierzemy najkorzystniejsze propozycje kredytowe, omówimy wszelkie koszty dodatkowe, tak aby wybrać najlepsze rozwiązanie.

Pomożemy przygotować wszelką niezbędną dokumentację oraz wesprzemy na każdym etapie realizacji umowy kredytowej. Wspólnie porównamy wiele banków i ich ofert w taki sposób, aby wybrać najkorzystniejszą propozycję. Pomagamy zrozumieć zapisy umów, co pozwoli zachować pełen komfort podczas ich podpisywania. Gwarantujemy wsparcie, jesteśmy obecni na każdym etapie.

Dzięki nam uzyskasz kredyt na wymarzone mieszkanie

Ze swojej strony kompleksowo wspieramy naszych klientów w osiągnięciu pozytywnych rozpatrzeń wniosków, dzięki czemu cały proces uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej jest prosty i przyjemny. Nie musisz obawiać się żadnych kwestii związanych z rozpatrzeniem wniosku kredytu hipotecznego. Podjęcie niewłaściwych działań i kroków na własną rękę często wiąże się z wybraniem mało korzystnych propozycji. My dokładamy wszelkich starań, aby uzyskane przez Ciebie finansowanie w pełni odzwierciedlało Twoje potrzeby i możliwości. Sprawdź nas i zaufaj naszemu doświadczeniu w skutecznej realizacji powierzonych nam zadań.

Kupno mieszkania