AS Finanse Joanna Jastrzębska

Zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie: 731 131 071

Kredyt hipoteczny

Planujesz zakup mieszkania z rynku wtórnego lub pierwotnego? A może masz zamiar zbudować swój wymarzony dom? Aby zrealizować swoje plany, niezbędne będzie pozyskanie odpowiednio wysokiego finansowania. Najtańszą i najkorzystniejszą opcją jest kredyt hipoteczny. Jego oprocentowanie jest niższe niż standardowych kredytów gotówkowych, a okres kredytowania jest wydłużony nawet do 35 lat. Dzięki temu wysokość raty kredytowej możemy dopasować do naszego budżetu domowego. Aby wybrać najlepszą ofertę spośród wielu produktów bankowych, warto skorzystać z usług profesjonalnego doradcy finansowego. Dokona on porównania oprocentowania, prowizji, procedur pozyskania kredytu oraz kosztów ubezpieczenia, a także przejrzy oferty promocyjne dostępne w danym okresie, co pozwoli wskazać najkorzystniejsze rozwiązanie dla Klienta. Dodatkowo zbada zdolność kredytową i objaśni każdy etap przyznania pożyczki. Skorzystanie z usług eksperta finansowego to sposób na oszczędność pieniędzy i czasu. Uzyskaj kredyt na mieszkanie (Mińsk Mazowiecki) na korzystnych warunkach!

kredyt hipoteczny

Hipoteka Mińsk Mazowiecki – jak pozyskać finansowanie swojego M?

Kredyt hipoteczny to najtańsza opcja sfinansowania wymarzonego mieszkania lub domu. Jego uzyskanie wiąże się jednak z licznymi procedurami, które wielu osobom spędzają sen z powiek. Jeżdżenie po placówkach wszystkich banków to czasochłonny proces, a rozmowy z tamtejszymi doradcami często są subiektywne i nastawione na sprzedaż własnego produktu, przez co pomijane są negatywne aspekty umowy. Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na kilkadziesiąt lat. Dlatego wybór odpowiedniej opcji jest bardzo ważny – pomoże Ci w tym doradca finansowy.

Ekspert finansowy najpierw przeprowadzi badanie Twojej zdolności kredytowej, które uwzględni  formę zatrudnienia, historię kredytową oraz kwestie innych zobowiązań. Wyjaśni pojęcia branżowe i przedstawi różne oferty bankowe, dzięki temu będziesz miał podgląd na wszystkie propozycje w jednym miejscu. Doradca posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, a dodatkowo ma wzgląd w promocyjne oferty, ograniczone czasowo. Może także w Twoim imieniu negocjować z bankami. Dlatego właśnie pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Zapewni także niezbędne wsparcie przy dopełnianiu wszystkich formalności, takich jak kompletowanie dokumentów, sporządzanie umów oraz dokonywania opłat.

Kredyt hipoteczny Mińsk Mazowiecki

Pomoc w kredycie to nie jedyna usługa, którą zyskasz współpracując z AS Finanse. Nasi eksperci zapewniają wsparcie na każdym etapie czasochłonnego procesu – od momentu wstępnego sprawdzenia zdolności kredytowej, przez pomoc przy wypełnianiu wniosków, kompletowaniu dokumentów i innych skomplikowanych formalnościach, do uruchomienia kredytu. Warto dokładnie poznać harmonogram działań przy planowaniu zakupu lub budowy własnego mieszkania/domu. W tym celu zapoznaj się z przygotowanymi przez nas materiałami:

Doradcy Finansowi służą również radą w przypadku pojawienia się trudności, utrudniających spłatę zobowiązania. Pomogą złożyć wniosek o aneksowanie warunków umowy z bankiem lub o wakacje kredytowe, a także skorzystać z polisy ubezpieczeniowej w przypadku zalania nieruchomości, utraty pracy przez członka rodziny lub ciężkiej choroby. Skorzystaj z fachowej pomocy i uzyskaj kredyt na dom Mińsk Mazowiecki!

Kredyt hipoteczny – co zyskasz na współpracy z AS Finanse?

AS Finanse tworzy zespól doświadczonych doradców kredytowych. Oferujemy pomoc i wsparcie na każdym etapie współpracy. Dzięki nam uzyskasz kredyt hipoteczny na korzystnych i przejrzystych warunkach. Korzystając z naszych usług, zyskasz:

  • oszczędność czasu – kontakt z ekspertem finansowym przez cały proces kredytowy,
  • oszczędność pieniędzy – porównanie wielu ofert banków w 1 miejscu,
  • ekspercką opinię ofert bankowych i dobór najkorzystniejszej.

Z nami nie musisz obawiać się żadnych nieprzewidzianych sytuacji. To pełna wygoda i komfort do spełniania marzeń o własnym mieszkaniu lub domu.

Umów się na bezpłatne spotkanie z naszym ekspertem kredytowym: 731 131 071.