AS Finanse Joanna Jastrzębska

Zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie: 731 131 071

Na zakup mieszkania/domu na rynku pierwotnym

Potrzebujesz dużo wolnej przestrzeni? Masz dużą rodzinę i w związku z tym znacznie większe potrzeby? Zakup domu z rynku pierwotnego lub wtórnego będzie w tym miejscu w pełni kompleksowym rozwiązaniem. My porównując szereg różnych ofert kredytowych, pomożemy Ci wybrać najkorzystniejsze warunki, a Ty nie będziesz musieć martwić się żadnymi kwestiami i formalnościami.

Zakup mieszkania pierwotnego

Pomagamy w wypełnieniu wniosków i skompletowaniu niezbędnej dokumentacji

Przebrnięcie przez proces uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej może być dość kłopotliwy i czasochłonny. Skorzystanie z pomocy profesjonalnych ekspertów finansowych pozwala na zachowanie wygody podczas całej procedury. To minimum działań po Twojej stronie dla pełni komfortu i braku obaw co do uzyskanych rezultatów. Analizując indywidualną sytuację finansową naszych Klientów na podstawie ich oczekiwań, możliwości i zdolności kredytowej staramy się odpowiednio dopasować rozwiązania finansowe tak, aby w pełni zadowolić ich potrzeby. Dzięki nawiązaniu profesjonalnej współpracy możesz znacznie oszczędzić zarówno swój poświęcony czas, energię oraz pieniądze.

Uzyskaj pozytywną decyzję kredytową

Decyzja kredytowa, którą podejmuje bank, po zapoznaniu z wnioskiem kredytowym jest końcowym etapem podjętych działań. Może być ona pozytywna, co oznacza o udzieleniu finansowania, lub wręcz przeciwnie- negatywna, co jednoznaczne jest z odrzuceniem prośby. Wybierając profesjonalną pomoc, nie musisz obawiać się o końcowy wynik, ponieważ zawsze będziesz mieć jasny obraz sytuacji oraz wgląd w każdy etap podejmowanych działań. Pomożemy zająć się wszelkimi formalnościami oraz znajdziemy najkorzystniejsze oferty kredytowe. Wspólnie wybierzemy najbardziej opłacalne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Kredyt hipoteczny na dom to zobowiązanie na długie lata. Warto więc zadbać o to, aby uzyskane warunki były jak najbardziej atrakcyjne. Własna nieruchomość to nie tylko obowiązek, ale również mnóstwo przyjemności wkładanej w jej rozwój. Dzięki nam będziesz mógł cieszyć się przestrzenią dla siebie i swojej rodziny. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy oraz powierz nam realizację swoich marzeń.

rynek pierwotny mieszkanie