AS Finanse Joanna Jastrzębska

Zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie: 731 131 071

O nas

W AS Finanse zrealizujesz swoje marzenia o własnym domu lub mieszkaniu.

Dlaczego warto wybrać doradztwo kredytowe AS Finanse?

  • Dla nas najważniejszy jest Klient, jego oczekiwania i potrzeby, które staramy się jak najlepiej zrealizować. Po drugiej stronie stawiamy naszą profesjonalną pomoc, wiedzę, doświadczenie i pełne zaangażowanie w powierzane nam zadania.
  • Cenimy sobie relacje międzyludzkie zarówno podczas współpracy z Klientem jak również podczas pracy w zespole. U nas uzyskasz nie tylko fachową pomoc, ale również pozytywne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Joanna Jastrzębska – kilka słów o mnie

ekspert kredytowy mińsk mazowieckiNiezmiernie miło mi jest powitać Cię na naszej stronie. Mam na imię Joanna Jastrzębska, jestem założycielem i właścicielem firmy AS Finanse.

Z branżą pośrednictwa kredytowego jestem związana od końca studiów ekonomicznych, od 2007 r.. Odpowiednią wiedzę i doświadczenie zdobywałam jako doradca finansowy oddziałów warszawskich, jak i kierownik 2-óch oddziałów w Siedlcach i Radomiu. Od zawsze stawiałam na 1 miejscu odpowiedzialne, merytoryczne i relacyjne zaangażowanie we współpracy z Klientami i Współpracownikami.

Pozytywne rekomendacje od Klientów to dla mnie największa satysfakcja z pracy,  a to z kolei dodaje mi wiary we własne możliwości. To jeden z motywatorów, aby od 2016 r. tworzyć markę AS Finanse, gdzie na 1 miejscu stawiam wartości: odpowiedzialność, relacyjność, zaangażowanie, rozwój, proaktywność.

Jestem wielką fanką rozwoju osobistego nakierowanego na sukces. To pozwala mi widzieć więcej i sięgać wyżej.  Wyznaję zasadę, która mówi: „W życiu masz to, na co się odważysz”, dlatego gwarantuję współpracę na najwyższym poziomie i doradztwo, które nastawione jest na sukces moich klientów i długofalową współpracę, a nie jednorazowe działanie.  

Prywatnie jestem mamą Patrycji i Dominika, uwielbiam rozwojowe lektury/szkolenia, lubię taniec, aktywności sportowe i wyjazdy w rytmie slow-life :).

Nieustannie się rozwijam i stale dążę do celu, co pozwala mi lepiej realizować powierzone zadania:

  • 2007 – 2016 praca w Open Finance SA od pracownika call center, doradcę finansowego w czołowych warszawskich oddziałach po kierownika 2-óch oddziałów
  • 2016 – nadal prowadzę firmę AS Finanse, gdzie na 1 miejscu stawiamy wiedzę, zaangażowanie i skuteczność w prowadzonych sprawach
  • W latach 2019- 2020 ukończyłam szkolenia Master Business Training u Kamili Rowińskiej
  • Od 2021 r. szkolenia u Krzysztofa Hilara w zakresie rozwoju biznesu, wystąpień publicznych i online
  • W trakcie Programu Rozwojowego„Heksagon PRO”
  • Uczestnik wielu szkoleń marketingowych.

 

Skontaktuj się z nami i razem spełnimy Twoje marzenia o własnym domu lub mieszkaniu.

                                                          Umów się na bezpłatne spotkanie: 731 131 071.

Joanna Jastrzębska