AS Finanse Joanna Jastrzębska

Zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie: 731 131 071

Na budowę domu

Nadszedł kluczowy moment w Twoim życiu. Podjąłeś decyzję o budowie własnego, wymarzonego domu. To odpowiednie rozwiązanie w sytuacji, w której chcesz, aby każdy etap był dokładnie zaplanowany i zrealizowany zgodnie z Twoimi założeniami. Jednak uzyskanie finansowania na budowę domu może być kłopotliwe. Dzięki profesjonalnej pomocy ekspertów kredytowych nie będziesz musiał martwić się żadnymi problemami. To dobry sposób na to, aby znaleźć najbardziej opłacalny kredyt na budowę własnej wymarzonej nieruchomości.

Kredyt na budowę domu

Sfinansuj budowę swojego wymarzonego domu

Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy firmy AS Finanse wszystko zostanie wykonane i rozpatrzone w najbardziej komfortowy sposób. Oferujemy pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji w taki sposób, aby cały proces odbył się z największymi korzyściami dla Ciebie. Dbamy o każdy etap procesu kredytowego, który ma ogromne znaczenie dla uzyskanych wyników. Skompletowanie niezbędnych dokumentów ma kluczowe znaczenie. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzone działania dały pozytywne rezultaty. Z nami przebrniesz przez cały proces przygotowań wniosków finansowych oraz dopełnisz wszelkich formalności w najbardziej komfortowy sposób.

Jeśli chcesz sfinansować  budowę domu za pomocą kredytu hipotecznego, konieczne będzie posiadanie odpowiedniego wkładu własnego. Jeśli jednak jesteś właścicielem działki budowlanej, nie musisz się o to martwić. To jej wartość pokryje wymagane środki wkładu własnego. Warto znać zawiłości prawne, aby nie zagubić się w wielowymiarowych bankowych procedurach. My znamy rozwiązanie każdego problemu, dzięki czemu nie musisz obawiać się niepowodzenia.

Wybierz profesjonalny projekt domu

Poszukiwanie idealnego projektu dla domu może pochłonąć wiele czasu i energii. Jeśli szukasz sprawdzonych projektów domów o wysokim standardzie i komforcie, sprawdź propozycje firmy SEJ-PRO. To odpowiednie rozwiązania oraz wsparcie na każdym etapie dopełniania procedur administracyjnych, oraz ich realizacji. Dzięki temu uzyskasz kompleksową pomoc podczas budowy wymarzonego domu dla siebie i swojej rodziny.

Fotowoltaika- odnawialne źródła energii dla Twoim domu

Dodatkowo podejmując decyzję o budowie własnego domu, warto rozważyć dodatkowe dedykowane rozwiązania, które pozwolą znacznie zmniejszyć koszty użytkowania nieruchomości. Ze swojej strony możemy polecić montaż własnej mikroinstalacji PV. Własna fotowoltaika to niezależność, energooszczędność i ekonomia. Postaw na sprawdzone rozwiązania firmy Helleo, które pozwolą Ci zmniejszyć koszty użytkowania domu, wykorzystując odnawialne źródła energii słonecznej.

Formalności związane z budową domu