AS Finanse Joanna Jastrzębska

Zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie: 731 131 071

Leasing

Leasing to coraz popularniejsza forma finansowania zakupu przez przedsiębiorstwa aut, maszyn, sprzętu komputerowego czy linii produkcyjnych. To dobry sposób na rozwijanie swojego przedsiębiorstwa i poszerzanie katalogu usług! Leasing ma formę umowy cywilnoprawnej, określającej czas trwania użytkowania pojazdu czy nieruchomości. Wysokość raty zależy od uiszczonej opłaty wstępnej. To, co odróżnia leasing na firmę od abonamentu czy wynajmu to prawo wykupu przedmiotu za wcześniej uzgodnioną kwotę. Poszczególne podmioty, oferujące taką formę finansowania, mogą przedstawiać różne warunki zawarcia umowy. Warto skorzystać z usług profesjonalnych doradców, którzy wskażą wady i zalety poszczególnych rozwiązań. Eksperci z AS Finanse zapewnią wsparcie na każdym etapie zawierania umowy na maszynę, sprzęt komputerowy czy auto w leasing na firmę. Skorzystaj z fachowej pomocy!

Leasing dla firm Mińsk Mazowiecki

Chcąc pozyskać najlepszą formę finansowania pojazdu, nieruchomości czy sprzętu biurowego dla firmy, warto udać się do profesjonalnego doradcy finansowego, który zbierze i przedstawi wszystkie oferty banków oraz przedsiębiorstw w jednym miejscu i wskaże pozytywne i negatywne aspekty poszczególnych rozwiązań. Leasing zazwyczaj jest korzystniejszą opcją niż zaciąganie kredytu. Najczęściej dotyczy zakupu samochodu lub maszyny, ponieważ serwisowanie produktów leży wtedy po stronie leasingodawcy. Taka forma finansowania wiąże się także ze znacznie krótszymi procedurami niż przy pożyczce i nie obniża zdolności kredytowej. Leasing samochodowy dla firm nie jest jednak bez wad. Pojazd nie jest własnością przedsiębiorstwa, przez co musi się ono stosować do warunków użytkowania, określonych w umowie. Bardzo często wiąże się to z limitem kilometrów w ujęciu miesięcznym lub rocznym oraz przymusem podstawiania auta w wyznaczonych miejscach w celu serwisowania. Niewywiązywanie się z warunków umowy, może nawet doprowadzić do zerwania umowy. Uszkodzenie lub kradzież samochodu nie zwalnia od płacenia rat, a opóźnienia w uiszczaniu opłat mogą mieć poważne konsekwencje.

Leasing Mińsk Mazowiecki – jak wybrać najlepszą ofertę?

Zanim weźmiesz w leasing auto, maszynę, komputery czy nieruchomości, warto skontaktować się z doradcą finansowym, który przeanalizuje oferty dostępne na rynku i wskaże najbardziej korzystne. Dzięki temu unikniesz wysokich wydatków oraz kruczków. Specjaliści w AS Finanse posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, przez co doskonale wiedzą, na co zwrócić szczególną uwagę.
Doradzą także, jaki rodzaj leasingu będzie korzystniejszym rozwiązaniem niż kredyt gotówkowy. Korzystając z usług AS Finanse, oszczędzasz czas i pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na dojazd do poszczególnych placówek i słuchania subiektywnych opinii doradców leasingowych, chcących sprzedać swój produkt.

Dzięki zestawieniu wszystkich ofert w jednym miejscu, masz okazję wybrać tę najkorzystniejszą. Eksperci z AS Finanse wskażą wady i zalety każdej z nich, co przełoży się bezpośrednio na Twoje finanse i pozwoli uniknąć konsekwencji zawarcia niekorzystnych umów. Doradcy pomogą również negocjować poszczególne warunki i zapewnią wsparcie w razie problemów ze spłacaniem rat. Dzięki nam leasing maszyny, samochodu czy komputerów będzie bezpieczny dla przedsiębiorstwa i pozwoli oszczędzić wiele pieniędzy i problemów. Skorzystaj z wiedzy profesjonalistów z AS Finanse, którzy doradzą najlepsze rozwiązania kredytowe dla Twojego biznesu. Z nami podejmiesz odpowiednie decyzje i rozwiniesz swoją firmę.