Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy to niezwykle szybki i korzystny sposób na uzyskanie niezbędnego finansowania. Może on zostać przeznaczony na dowolny cel i często jest komfortowym sposobem na zakup wymarzonego auta, remont domu, mieszkania lub rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Niezależnie od okoliczności, oferujemy profesjonalne wsparcie oraz pomoc w skutecznym pozyskaniu potrzebnych środków na najkorzystniejszych warunkach.

Kredyt gotówkowy na dowolny cel

Kredyty gotówkowe udzielane są  zarówno przez instytucje bankowe jak również inne podmioty finansowe, a sam produkt znajdziemy także pod nazwami kredytu konsumpcyjnego lub na dowolny cel. Cechą charakterystyczną tego typu wnioskowania jest brak konieczności wykazania zabezpieczenia oraz wskazania celu kredytowania.  Okres spłaty kredytu gotówkowego jest różny, w zależności od potrzeb może być on odpowiednio krótszy lub dłuższy, maksymalnie zawierany na 12 lat.  Na rynku znajdziemy zdecydowanie wiele różnych produktów kredytów gotówkowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów, co pozwala na ich optymalne dopasowanie.

kredyt gotówkowy

Profesjonalne wsparcie ekspertów kredytowych

Pomoc i wsparcie profesjonalnych ekspertów kredytowych z As Finanse pozwoli Ci spełnić swoje marzenie i urzeczywistnić cel poprzez przyjemną formę finansowania, bez żadnego ryzyka czy dużych wydatków. Doskonale znamy się na specyfice tych form finansowania i wiemy, jak znaleźć najatrakcyjniejszą ofertę na podstawie rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, jak również w oparciu o inne kwestie. Porównujemy wszystkie koszty w taki sposób, aby móc znaleźć jak najkorzystniejszą ofertę dla kredytu gotówkowego. Przejrzyste koszty kredytowania mają duże znaczenie z punktu widzenia naszych klientów. To pozwala znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy, który nie obciąży domowego budżetu i pozwoli cieszyć się uzyskanymi korzyściami.

 

Oferujemy pomoc i wsparcie na każdym etapie wniosku kredytowego, podczas kompletowania niezbędnej dokumentacji. Jesteśmy obecni podczas podpisywania umowy kredytowej. Z nami nie musisz obawiać się żadnych nieprzewidzianych sytuacji. To pełna wygoda i komfort zawieranych zobowiązań, które pozwolą Ci cieszyć się pozytywnie rozpatrzonym wnioskiem.