O nas

Od 2007 roku moja ścieżka zawodowa nieprzerwanie związana jest z branżą pośrednictwa kredytowego. Pierwsze kroki stawiałam w firmie Open Finance obejmując różne stanowiska, aby w roku 2016 podjąć decyzję o rozpoczęciu własnej ścieżki biznesowej, otwierając firmę As Finanse. Posiadam ekonomiczne wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w zawodzie oraz zarządzaniu teamem ekspertów kredytowych, dzięki czemu mogę  zagwarantować pełną odpowiedzialność, kompetencje oraz zaangażowanie podczas podejmowania działań. To również pozytywne relacje z moimi Klientami oraz ich niezależność w podejmowaniu decyzji.

W AS Finanse zrealizujesz swoje marzenia o własnym domu lub mieszkaniu.

Dlaczego warto wybrać doradztwo kredytowe AS Finanse?

  • Dla nas najważniejszy jest Klient, jego oczekiwania i potrzeby, które staramy się jak najlepiej zrealizować. Po drugiej stronie stawiamy naszą profesjonalną pomoc, wiedzę, doświadczenie i pełne zaangażowanie w powierzane nam zadania.
  • Cenimy sobie relacje międzyludzkie zarówno podczas współpracy z Klientem jak również podczas pracy w zespole. U nas uzyskasz nie tylko fachową pomoc, ale również pozytywne wsparcie na każdym etapie realizacji.

Joanna Jastrzębska – kilka słów o mnie

Niezmiernie miło mi jest powitać Cię na naszej stronie. Mam na imię Joanna Jastrzębska, jestem założycielem i właścicielem firmy AS Finanse. Z ogromnym zaangażowaniem i radością łączę obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym, bo prywatnie jestem szczęśliwą mamą Patrycji i Dominika.

Jestem wielką fanką rozwoju osobistego nakierowanego na sukces. To pozwala mi widzieć więcej i sięgać wyżej.  Wyznaję zasadę, która mówi: „W życiu masz to, na co się odważysz”, dlatego gwarantuję współpracę na najwyższym poziomie i doradztwo, które nastawione jest na sukces moich klientów i długofalową współpracę, a nie jednorazowe działanie.   

 

ekspert kredytowy mińsk mazowiecki

 

Nieustannie się rozwijam i stale dążę do celu, co pozwala mi lepiej realizować powierzone zadania:

  • W latach 2019- 2020 ukończyłam szkolenia Master Business Training u Kamili Rowińskiej.
  • Od 2021 r. szkolę się u Krzysztofa Hilara w zakresie rozwoju biznesu, wystąpień publicznych i online
  • W trakcie Programu Rozwojowego„Heksagon PRO”
  • Uczestnik wielu szkoleń marketingowych.

Skontaktuj się z nami i razem spełnimy Twoje marzenia o własnym domu lub mieszkaniu.

Joanna Jastrzębska